Resultater 2013

august nordeng

 

Aktive 13-14 kvinne

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

7

Maja Sørensen Kvinne 13 Stokmarknes IL Aktiv 13-14

34,46

2

5

Linn Elise Winther Torbergsen Kvinne 13 Medkila Skilag Aktiv 13-14

34,54

3

8

Ingrid Sørensen Kvinne 13 Stokmarknes IL Aktiv 13-14

38,18

4

23

Andrine Erika Elvenes Kvinne 13 sortland og omegn ski Aktiv 13-14

42,10

5

14

Viktoria Joakimsen Kvinne 11 Stålbrott Aktiv 13-14

42,13

 

Aktive 15-16 kvinne

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

19

Julie Karlsen Kvinne 15 Melbo IL Aktiv 15-16

29,00

2

26

Pernille Schei Kvinne 15 Sortland&Omegn Skiklubb Aktiv 15-16

33,23

3

25

Emilie Pareli Kvinne 16 Sortland og omegn Skiklubb Aktiv 15-16

36,32

 

 

Aktive 17-19 kvinne

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

54

Ragnhild Hansen Kvinne 17 Stokmarknes Aktiv 17-19

31,45

 

Aktive 20-29 kvinne

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

34

Chipo Tendeland Kvinne 29 Vesterålen padleklubb Aktiv 20-29

34,23

 

Aktive 30-39 kvinne

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn Klasse Tid

1

46

Tine Tendeland Kvinne Aktiv 30-39

41,56

 

 

Aktive 13-14 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

21

Henrik Ulnes Pedersen Mann 14 Melbo IL Aktiv 13-14

28,59

2

12

Bastian Holst Mann 13 Melbo IL Aktiv 13-14

29,05

3

2

Sivert Østberg Mann 13 Medkila skilag Aktiv 13-14

31,55

4

17

Kristian Lind Mann 13 SIL Aktiv 13-14

31,55

5

18

John Ivar Karlsen Mann 13 Melbo IL Aktiv 13-14

34,54

 

Aktive 15-16 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

3

Martin Østberg Mann 15 Medkila skilag Aktiv 15-16

26,03

2

40

Erik Burchardt Mann Aktiv 15-16

30,16

3

33

Jørgen Henriksen Mann 16 SORTLAND & OMEGN SKIKLUBB Aktiv 15-16

30,27

4

9

Jonas Sørensen Mann 16 Stokmarknes IL Aktiv 15-16

31,31

5

37

Thomas Rene Hansen Mann Aktiv 15-16

32,44

6

22

Hans Henrik Lange Mann Aktiv 15-16

32,51

7

38

Remi Larsen Mann 16 IL Stålbrott Aktiv 15-16

33,52

 

 

 

Aktive 17-19 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

49

August Nordeng Mann Aktiv 17-19

25,41

2

10

Nikolai Ryvoll Mann 17 Medkila Skilag Aktiv 17-19

27,02

3

43

Marcus Johnsen Mann 18 Sortland & omegn skiklubb Aktiv 17-19

27,36

4

4

Sindre A. Winther Torbergsen Mann 17 Medkila Skilag Aktiv 17-19

28,17

5

6

Vebjørn Svendsen Mann 17 Medkila sl Aktiv 17-19

28,47

6

48

Isak Nordeng Jensen Mann 17 Sortland og omegn skiklubb Aktiv 17-19

30,16

7

27

Håkon Sivertsen Mann 17 IL Stålbrott Aktiv 17-19

40,07

8

11

Levin Kristoffersen Mann 18 IL Stålbrott Aktiv 17-19

41,00

 

Aktive 20-29 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

39

Daniel Ø Riibe Mann 25 IL Stålbrott Aktiv 20-29

29,02

2

36

Eivind Sletten Mann 23 ikke medlem Aktiv 20-29

36,45

 

Aktive 30-39 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

52

Håvard Gjerstad Mann 31 IL Stålbrott Aktiv 20-29

26,10

2

35

Fredrik Næss Mann 34 Stokmarknes Aktiv 30-39

28,04

3

53

John-Erik Bjørlo Mann 33 SFK Ajaks Aktiv 30-39

30,54

4

44

Espen Vestgård Pettersson Mann 34 Ingen Aktiv 30-39

35,20

5

51

John Reidar Breivik Mann 34 Søndre snikskytter og tjuvfiskerlag Aktiv 30-39

41,56

 

 

 

 

 

Aktive 40-49 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

13

Werner Holst Mann 45 Melbo IL Aktiv 40-49

29,03

2

32

Jonny Fredriksen Mann 43 Ingen Aktiv 40-49

30,30

3

45

Lars Aasheim Mann 44 Stokmarknes IL Aktiv 40-49

31,00

4

42

Rune Johansen Bjørk Mann 48 Stokmarknes Aktiv 40-49

31,41

5

1

Trond Karlsen Mann 42 IL Stålbrott Aktiv 40-49

32,53

6

50

Eirik Rødsand Mann Aktiv 40-49

34,18

7

28

Tor Kristian Kristiansen Mann 48 MIL Aktiv 40-49

41,02

8

20

John Eirik Karlsen Mann 45 Melbo IL Aktiv 40-49 ingen

 

Aktive 50-59 mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

15

Jostein Holmeng Mann 55 Aktiv 50-59

32,11

2

47

Knut Riibe Mann 51 IL Stålbrott Aktiv 50-59

33,15

3

16

Brian Andreassen Mann Stålbrott Aktiv 50-59

34,52

4

29

Geir Brokstad Mann 55 Stokmarknes IL Aktiv 50-59

35,53

 

Aktive 60 + mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

41

Willy Vatndal Mann 60 Aktiv 60+

30,56

2

30

Bjørn Myhra Mann 66 Grytting Aktiv 60+

34,21

3

24

Nils Terje Elvenes Mann 60 Sortland &omegn ski Aktiv 60+

42,10

4

31

Einar Eilertsen Mann 60 Grytting Aktiv 60+

44,40

 

 Mosjonister kvinne

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

151

Lone Lockert Kvinne Mosjon

38,15

2

157

Birgith Sellevoll Kvinne Mosjon

43,55

3

173

Lise Ulriksen Kvinne Mosjon

48,33

4

174

Anne Grete Knudsen Kvinne Mosjon

49,52

5

169

Inger Anne Lind Kvinne Mosjon

51,53

6

179

Oda Regine Elvenes Kvinne Mosjon

53,17

7

163

Trude Lundestad Kvinne 42 IL Stålbrott Mosjon

58,30

8

177

Ingunn Pettersen Kvinne Mosjon

59,01

9

165

Karina Kristoffersen Kvinne 39 IL Stålbrott Mosjon 1,01,52

10

164

Kristina Kristoffersen Kvinne 19 IL Stålbrott Mosjon 1,09,25

 

Mosjonister mann

Rang Startnr Fornavn Etternavn Kjønn alder Klubb Klasse Tid

1

156

Jon Lauvland Pettersen Mann 37 Mosjon

29,51

2

159

Torstein Svendsen Mann 47 Medkila sl Mosjon

33,04

3

155

Bjørn Georg Bruun Mann 57 No team Mosjon

35,32

4

180

Bent Kristoffersen Mann Mosjon

36,00

5

153

Tore Salte Mann 29 Ingen Mosjon

36,08

6

154

Dag Erik Hovlund Mann Mosjon

37,01

7

178

Kim Kristensen Mann 24 Ingen Mosjon

38,04

8

161

Lars Rask Mann 46 ingen Mosjon

38,13

9

172

Tom Lassesen Mann 54 Ingen Mosjon

39,12

10

152

Jonathan Nilsen Mann 10 Stålbrott IL Mosjon

40,12

11

160

Bård Sørensen Mann 45 Stokmarknes IL Mosjon

41,03

12

162

Per Ivar Hultgren Mann Mosjon

42,03

13

168

Glenn Lind Mann Mosjon

43,32

14

175

Knut Nyborg Mann 70 Lekang ski og bygdelag Mosjon

45,40

15

158

Jan Arnt Greger Mann Mosjon

47,53

16

170

Steinar Lind Mann Mosjon

50,51

17

176

Tobias S. Arntsen Mann Mosjon

50,53

18

171

Roy Moen Mann 54 Sollia Mosjon 1,12,19

19

181

Odd-Bjørn johnsen Mann 64 ingen Mosjon 1,20,08

Mosjonister uten tid

Bernt   Ola Burchardt Mann 44 IL Stålbrott Mosjon u tid
Markus Burchardt Mann 19 IL Stålbrott Mosjon u tid
Ole Johnny Dahl Mann Mosjon u tid
Aud Eide Kvinne Mosjon u tid
Randi Eilertsen Kvinne 38 Grytting Mosjon u tid
Helene Enochsson Kvinne 45 ingen Mosjon u tid
Egon Enoksen Mann 51 Stokmarknes Mosjon u tid
Veronica   Vangen Evensen Kvinne 35 Ingen Mosjon u tid
Asbjørn Fleines Mann Mosjon u tid
Josefine D. Fleines Kvinne Mosjon u tid
Marit Fleines Kvinne Mosjon u tid
Knut Foss Mann Sortland Mosjon u tid
Sølvi Foss Kvinne Sortland Mosjon u tid
Torben Gjerstad Mann 31 IL Stålbrott Mosjon u tid
Vera Hansen Kvinne Stålbrott IL Mosjon u tid
Even Magnar Hanssen Mann 42 IL Stålbrott Mosjon u tid
Katja Hjertaas Kvinne Mosjon u tid
Jasper Holst Mann 10 Melbo Il Mosjon u tid
Torun Hågensen Kvinne Mosjon u tid
Tove Hågensen Kvinne Mosjon u tid
Hilde Ingebrigtsen Kvinne Mosjon u tid
John Magne Ingebrigtsen Mann Mosjon u tid
Henning Johansen Mann 17 IL Stålbrott Mosjon u tid
Therese Johansen Kvinne 37 Melbo Mosjon u tid
Thor Johansen Mann Sortland Mosjon u tid
Therese Kjørstad Kvinne 39 IL Stålbrott Mosjon u tid
Frank R Kristoffersen Mann 23 IL Stålbrott Mosjon u tid
Jack Lange Mann Mosjon u tid
Sondre Lange Mann Mosjon u tid
Emil Larssen Mann Mosjon u tid
Kolbjørn Larssen Mann 35 IL Stålbrott Mosjon u tid
Mina Larssen Kvinne Mosjon u tid
David Daren Loftesnes Mann 34 Ingen Mosjon u tid
Svein-Roar Martinsen Mann 42 Stokmarknes OL Mosjon u tid
Randi Mikkelborg Kvinne Stålbrott IL Mosjon u tid
Per Ivar Myrland Mann Mosjon u tid
Ernst B Nielsen Mann 60 Stålbrott IL Mosjon u tid
Bernt Ola Nilsen Mann 30 IL Stålbrott Mosjon u tid
Kjell Nilsen Mann 45 IL Stålbrott Mosjon u tid
Mette Nilsen Kvinne 31 Ingen Mosjon u tid
Arnfinn Olsen Kvinne Mosjon u tid
Anette Ulnes Pedersen Kvinne Mosjon u tid
Ivar Pedersen Mann 42 Melbo IL Mosjon u tid
Martin Ulnes Pedersen Mann 13 Melbo IL Mosjon u tid
Oddvar Pedersen Mann 62 Stålbrott IL Mosjon u tid
Ragnild Renna Kvinne Mosjon u tid
Arne Birger Rognstad Mann Mosjon u tid
Otto Sievertsen Mann Mosjon u tid
Kulli Treiman Skagen Kvinne Mosjon u tid
Ronny Slotnes Mann 38 Grytting IL Mosjon u tid
Torill Sørensen Kvinne Mosjon u tid
Tiril Tendeland Kvinne Mosjon u tid
Tor  Erik Tendeland Mann Mosjon u tid
Tura Tendeland Kvinne Mosjon u tid
Sissel Vollheim Kvinne 47 Ingen Mosjon u tid
Svein Harald Wilhelmsen Mann 39 Ingen klubb Mosjon u tid