Resultater 2014

Her kommer resultatene fra 2014

Resultatliste Aktiv 13-14 Dame
Plass Navn  Klubb Tid
1 Hansen,Ingeborg Medkila skilag  33:05
2 Nordeng Jensen,Åste Alsvåg IL  34:29 + 01:24
3 Sørensen,Ingrid Stokmarknes IL  36:12 + 03:07
4 Nordeng,Marte Alsvåg IL  37:20 + 04:15
5 Elvenes,Andrine Erika Sortland & om. Ski  40:52 + 07:47
6 Joakimsen,Viktoria IL Stålbrott  41:13 + 08:08
Resultatliste Aktiv 13-14 Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Holst,Bastian Melbo IL  25:56
2 Nordeng,Johan Alsvåg IL  28:03 + 02:07
3 Østberg,Sivert Medkila skilag  28:40 + 02:44
4 Lind,Kristian Stokmarknes IL  29:41 + 03:45
5 Johansen,Trond Remen Stokmarknes il Ski  33:38 + 07:42
7 Nilsen,Jonatan Stålbrott  37:37 + 11:41
Resultatliste Aktiv 15-16 Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Novstad,Sigve Bornø Medkila skilag  25:20
2 Sørensen,Jonas Stokmarknes IL  27:52 + 02:32
3 Pedersen,Henrik Ulnes Melbo IL  30:46 + 05:26
4 Båtnes,Jonas INGEN  37:52 + 12:32
Resultatliste Aktiv 17-19 Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Valnes,Erik BOIF ski  24:34
2 Nordeng,August Sortland & om. Ski  25:53 + 01:19
3 Johansen, Henning Stålbrott IL  29:26 + 04:52
Resultatliste Aktiv 20-29 Dame
Plass Navn  Klubb Tid
1 Nordeng Jensen,Eira Alsvåg IL  30:16
Resultatliste Aktiv 20-29 Herre
1 Riibe,Daniel Stålbrott IL  27:08
2 Sundbakk,Petter Stokmarknes IL  27:33 + 00:25
3 Olsen,Jonas Stålbrott  37:31 + 10:23
Resultatliste Aktiv 30-39 Dame
Plass Navn  Klubb Tid
1 Davidsen,Ann karin Melbo IL  32:06
2 Dahle,Anne Guro Kvæfjord I.L.  33:05 + 00:59
3 Lockert,Lone Stålbrott IL  35:57 + 03:49
Resultatliste Aktiv 30-39 Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Szmelter,Damian Kvæfjord I.L.  24:06
2 Gjerstad,Håvard Stålbrott IL  26:41 + 02:35
3 Jørgensen,Marius Bø IL  26:59 + 02:53
4 Nordeng,Kim Alsvåg IL  27:41 + 03:35
5 Jørgensen,Hans Jørgen Vesterålen sykkelkl  27:45 + 03:39
6 Lauvland Pettersen,Jon INGEN  29:18 + 05:12
7 Haug Hallanger,Sveinung Stålbrott IL  32:21 + 08:15
8 Vestgård Pettersson,Espen Team Victus  34:14 + 10:08
9 Aafløy Opdan,Børge Sortland FIK  37:28 + 13:22
Resultatliste Aktiv 40-49 Dame
Plass Navn  Klubb Tid
1 Lindquist,Laila Team Bedre Helse  36:33
2 Hansen,Line Ann Vesterålen sykkelkl  38:33 + 02:00
Resultatliste Aktiv 40-49 Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Hansen,Øyvind Medkila skilag  25:30
2 Brigt Rødli Melbo IL  26:28 + 00:58
2 Karlsen,John Eirik Melbo IL  27:20 + 01:50
3 Holst,Werner Melbo IL  27:57 + 02:27
4 Fredriksen,Jonny INGEN  28:06 + 02:36
5 Burchardt,Bernt Ola Stålbrott IL  29:26 + 03:56
6 Aasheim,Lars Stokmarknes IL  29:47 + 04:17
7 Nilsen,Kjell Stålbrott  29:57 + 04:27
8 Karlsen,Trond Otto INGEN  34:18 + 08:48
9 Nordeng,Tommy Alsvåg IL  35:38 + 10:08
Resultatliste Aktiv 50-59 Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Ellingsen,Trond Vesterålen sykkelkl  30:01
2 Lauritsen,Stener Lofoten sykkelklubb  30:40 + 00:39
3 Larssen,Ulf Stokmarknes IL  32:36 + 02:35
4 Bottolfsen,Aage Sortland & om. Ski  33:06 + 03:05
5 Novstad,Kurt-Emil Medkila skilag  36:20 + 06:19
Resultatliste Aktiv 60+ Herre
Plass Navn  Klubb Tid
1 Vatndal,Willy Stokmarknes il Ski  31:02
2 Myhra,Bjørn Grytting IL  33:58 + 02:56
3 Elvenes,Nils Terje Sortland & om. Ski  34:28 + 03:26
4 Lind,Alf LSK  42:25 + 11:23
Resultatliste Mosjon Herrer (med tid)
Plass Navn  Klubb Tid
1 Hvaring,Gustaf INGEN  31:09
2 Rask,Lars INGEN  32:49 + 01:40
3 Aarstein,Knut Ivar Vesterålens Avis  33:06 + 01:57
4 Kristoffersen,Bent Melbo IL  33:55 + 02:46
5 Holst,Jasper Melbu ski  34:07 + 02:58
6 Pedersen,Oddvar Stålbrott IL  34:37 + 03:28
7 Bruun,Bjørn Georg INGEN  34:52 + 03:43
8 Wongsanao,Charnsawad Melbu Mosjonsklubb  36:46 + 05:37
9 Hovlund,Dag Erik INGEN  36:52 + 05:43
10 Lind,Glenn Stokmarknes IL  40:28 + 09:19
11 Pinto Barohona,Juan INGEN  40:55 + 09:46
12 Lindbeck,Øystein Bjørstad Sortland Alt IF  40:56 + 09:47
13 Guddal,Are Hjelle INGEN  42:05 + 10:56
14 Sorensen,Bård Stokmarknes  42:27 + 11:18
15 Jacobsen,Emil INGEN  43:30 + 12:21
16 Rysletten Solvoll,Nikolai Sortland & om. Ski  45:54 + 14:45
17 Solvoll,Anders Sortland & om. Ski  45:54 + 14:45
18 Hultgren,Per Ivar Lekang Skilag  46:26 + 15:17
19 Martinsen,Svein-Roar Stokmarknes o-lag  46:27 + 15:18
20 Martinsen,Birk Stokmarknes o-lag  46:28 + 15:19
21 Sundbakk,Lars Petter Torghatten Nord  46:49 + 15:40
22 Markussen,Andreas Melbo IL  48:49 + 17:40
23 Markussen,Per-Erik Melbo IL  48:50 + 17:41
24 Albertsen,Øystein INGEN  49:28 + 18:19
25 Eilertsen,Einar INGEN  55:57 + 24:48
Resultatliste Mosjon Damer (med tid)
Plass Navn  Klubb Tid
1 Sørensen,Guro Forren INGEN  37:35
2 Sørensen,Maja Stokmarknes  39:24 + 01:49
3 Buch,Ragnhild INGEN  39:36 + 02:01
4 Markussen,Marthe Melbo IL  40:46 + 03:11
5 Sellevold,Birgitt INGEN  41:04 + 03:29
6 Wolden,Anette INGEN  42:26 + 04:51
7 Ellingsen,Astrid INGEN  42:58 + 05:23
8 Ulriksen,Lise INGEN  44:11 + 06:36
9 Eilertsen,Kirsti INGEN  44:55 + 07:20
10 Kristoffersen,Eirin K INGEN  47:46 + 10:11
11 Knudsen,Anne-Grethe INGEN  49:07 + 11:32
12 Lind,Inger Stokmarknes IL  51:11 + 13:36
13 Elvene,Oda Regine Sortland & om. Ski  51:56 + 14:21
Mosjonister uten tid
Arne Magnus Villadsen Stålbrott
Arntsen,Henning brewbastards
Bjørn Hansen Stålbrott
Burchardt,Erik Stålbrott IL
Burchardt,Markus Stålbrott IL
Bårdsen,Inger Hadsel Maraton
Dag Lockert Stålbrott
Eide,Aud INGEN
Eilertsen, Raymond Stålbrott
Ellingsen,Kjærsti INGEN
Enoksen,Andreas Celius Stokmarknes IL
Enoksen,Bent Eirik Stålbrott
Enoksen,Egon Stokmarknes IL
Fondevik, Pål Ingen
Fossbakk,Olaug Boif ski
Gjerde,Sidsel Stålbrott
Gjerstad,Torben Stålbrott IL
Greger,Jan-Arnt INGEN
Hansen,Cato Team Bedre Helse
Hansen,Kjetil INGEN
Hanssen,Even Stålbrott IL
Henriksen,June Sollia barne-og familisenter
Hultgren, Ingrid Stålbrott
Isaksen,Anja Sigerfjord
Johansen,Therese Melbo IL
John Ingebrigtsen Stålbrott
Karlsen,Heidi Elisabeth Stålbrott
Knutsen, Mona Stålbrott
Kristiansen,Cecilie Stokmarknes IL
Kristoffersen,Frank Stålbrott IL
Kristoffersen,Jan Sverre Stålbrott IL
Kristoffersen,Kai Stokmarknes IL
Kristoffersen,Sigve Johan Stokmarknes IL
Larsen,Emil INGEN
Larsen,Mina INGEN
Larsen,Remi Stålbrott IL
Lind,Andreas Stokmarknes
Lind,Solfrid INGEN
Lockert Grøtta,Noah Stålbrott IL
Mikalsen, Rolf Thore Stålbrott
Moe,Hilde Ingebrigtsen INGEN
Myhra,Elisabet Grytting IL
Myhra,Vilde Renee Stokmarknes IL
Myhre,Lise INGEN
Nilsen,Bernt Stålbrott IL
Nilsen,Ernst B Stålbrott
Nygård,Lisbeth Stokmarknes IL
Olsen,Arnfinn f Grytting IL
Olsen,Vigdis L Grytting IL
Overholt,Anne Marit Stokmarknes
Overholt,Emma Stokmarknes
Overholt,Hege Stokmarknes
Overholt,Martin Stokmarknes
Pedersen,Ivar Melbo IL
Poriaz-Hjertaas,Katja INGEN
Remen,Marte Glad Stokmarknes il Ski
Riibe,Knut Stålbrott IL
Riibe,Marit Junkeren IK
Ruud,Reiulf Vesterålen Trekkspillklubb
Simonsen, Elisabeth Stålbrott
Skarsvåg, Roger Stålbrott
Solli,Lis Heidi Stålbrott
Steiro,Frank INGEN
Stenbro,Bent INGEN
Stenbro,Britt INGEN
Stenbro,Mia INGEN
Svenning,Hilde HK Landsås
Sørensen,Guro Forren INGEN
Sørensen,Torhild INGEN
Vatndal,Liv-Jorunn Stokmarknes
Vatndal,William Stokmarknes
Åsheim,Jarl-Eirik Stålbrott
Åsheim,Odd-Martin Stålbrott