Resultater 2015

Her er resultatene for Hallartinden 2015

Beste Herre Totalt
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Glenn Thomas Martinsen Ik Hind 0 0,00 23:43.0
Beste Dame Totalt
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Eira Nordeng Jensen Alsvåg IL 0 0,00 30:20.1
Resultater klasseinndelt
Aktiv 13-14 Dame
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Ingeborg Hansen Medkila Skilag 1 33,05 31:02.5
2 Marthe Markussen Melbo IL 1 40,46 36:39.4 +5:36.9
3 Viktoria Joakimsen Stålbrott 0 0,00 40:22.4 +9:19.9
Aktiv 15-16 Dame
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Maja Sørensen Stokmarknes il ski 2 34,46 35:18.6
2 Ingrid Sørensen Stokmarknes il ski 2 36,12 35:48.3 +0:29.7
3 Andrea Løkke Sortland & Omegn Skiklubb 0 0,00 39:12.1 +3:53.5
Aktiv 20-29 Dame
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Eira Nordeng Jensen Alsvåg IL 0 0,00 30:20.1
Aktiv 13-14 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Bastian Holst Melbo IL 2 25,56 25:13.8
2 Johan Nordeng Alsvåg IL 1 28,03 26:00.1 +0:46.3
3 Kristian Lind Stokmarknes il ski 0 0,00 28:01.5 +2:47.7
4 Sivert  Østberg Medkila Skilag 2 28,40 28:37.4 +3:23.6
5 Sivert Nordeng Alsvåg IL 0 0,00 29:09.9 +3:56.1
6 Jon_henrik Torbergsen Melbo IL 0 0,00 30:38.7 +5:24.9
7 Jasper Holst Melbo IL 2 34,07 32:05.7 +6:51.9
8 John Ivar Karlsen Melbo IL 1 34,54 33:04.0 +7:50.2
9 Jonatan Nilsen IL Stålbrott 2 37,37 33:54.8 +8:41.0
Aktiv 15-16 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Sigve Bornø Novstad Medkila Skilag 1 25,20 26:41.7
2 Kristian Løftingsmo Medkila Skilag 0 0,00 27:51.2 +1:09.5
3 Åste Nordeng Jensen Alsvåg IL 0 0,00 32:10.1 +5:28.4
4 Henrik Ulnes Pedersen Melbo IL 2 28,59 34:17.7 +7:36.0
Aktiv 17-19 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Mathias Vestjord Målselv IL 0 0,00 26:31.4
2 Jonas Sørensen Stokmarknes il ski 2 27,52 27:14.2 +0:42.8
3 Sindre Torbergsen Medkila 0 0,00 27:55.6 +1:24.2
4 Vebjørn svendsen Medkila Skilag 1 28,47 28:23.4 +1:52.0
5 Eskil Arntsen Sortland & Omegn Skiklubb 0 0,00 30:18.8 +3:47.4
6 Magnus Heine Hanssen Ingen 0 0,00 31:57.1 +5:25.7
Aktiv 20-29 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Magnus Vesterheim Kvæfjord IL 0 0,00 25:04.3
2 August  Nordeng Sortland & Omegn Skiklubb 2 25,41 25:11.2 +0:06.9
3 Simon Gundersen Medkila skilag/Team Svimus 0 0,00 26:38.8 +1:34.5
4 Isak Nordeng Jensen Sortland & Omegn Skiklubb 0 0,00 29:35.0 +4:30.7
Aktiv 30-39 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Glenn Thomas Martinsen Ik Hind 0 0,00 23:43.0
2 Damian Szmelter Kvæfjord IL 1 24,06 24:35.0 +0:52.0
3 Håvard Gjerstad IL Stålbrott 2 26,10 26:06.4 +2:23.4
4 Kim Nordeng Alsvåg IL 1 27,41 28:06.0 +4:23.0
5 Jon Lauvland Pettersen Ingen 2 29,18 29:24.2 +5:41.2
6 Kenn Johannessen-Løkkegaard IL Stålbrott 0 0,00 30:46.3 +7:03.3
7 Erlend Rødsand Team Tidsklemma 0 0,00 30:59.2 +7:16.2
8 Lars Fredrik Martinussen Ingen 0 0,00 31:24.3 +7:41.3
9 Espen Mowinckel Pettersson Team Victus 2 34,14 36:35.2 +12:52.2
Sveinung Haug Hallanger Stålbrott 0 32,21 DNS
Aktiv 40-49 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 John Eirik Karlsen Melbo IL 2 27,20 26:47.2
2 Torstein Svendsen Medkila Skilag 1 33,04 27:10.2 +0:23.0
3 Øvind Hansen Medkila Skilag 0 0,00 27:21.4 +0:34.2
4 Hallvard Schjølberg Ingen 0 0,00 27:45.3 +0:58.1
5 Kjell Nilsen IL Stålbrott 2 29,57 28:28.2 +1:41.0
6 Werner Holst Melbo IL 2 27,57 30:54.9 +4:07.7
Aktiv 50-59 Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Brigt Rødli Melbo IL 1 26,28 27:22.9
2 Aage Bottolfsen Sortland & Omegn Skiklubb 1 33,06 31:46.0 +3:23.1
3 Rune Johansen Bjørk Stokmarknes IL 1 31,41 31:48.1 +4:25.2
4 Stener Lauritsen Lofoten SK 1 30,40 32:02.6 +4:39.7
5 Ulf Larssen Stokmarknes IL 1 32,36 33:28.7 +6:05.8
6 Knut Riibe IL Stålbrott 2 33,15 34:37.6 +7:14.7
7 Tor Hugo Ekran Vesterålen Sykkelklubb 0 0,00 35:04.6 7:41.4
8 Brian Andreassen IL Stålbrott 1 34,52 35:18.7 +7:55.8
9 John Arne Nyland SFK Ajaks 0 0,00 35:33.6 +8:10.7
Aktiv 60+ Herre
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015 Diff
1 Willy Vatndal Stokmarknes il ski 2 30,56 31:47.2
2 Bjørn Myhra Grytting IL 2 33,58 34:23.1 +2:35.9
3 Einar Hansen Stokmarknes IL 0 0,00 50:11.1 +18:23.9
Mosjon Dame med tid
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015
1 Birgitt Sellevold Ingen 2 41,04 42:01.0
2 Andrine Erika Elvenes Sortland & Omegn Skiklubb 42:47.0
3 Ellinor Rask Ingen 46:28.0
4 Silje Tømmerås Ingen 48:40.0
5 Ann Hege Brustad Ingen 54:21.0
6 Aud Klara Eide Stålbrott 54:45.0
Mosjon Herre med tid
Plass Navn Lag Deltatt før Pers Tid 2015
1 Bent Kristoffersen Melbo IL ski 2 33,55 33:05.0
2 Lars Rask Ingen 2 32,49 34:50.0
3 Kenneth Ingebrigtsen Melbo IL 34:57.0
4 Tommy Nordeng Alsvåg IL 35:26.0
5 Bjørn Georg Bruun Ingen 1 34,52 36:13.0
6 Oddvar Pedersen Stålbrott 2 34,37 36:22.0
7 Glenn Lind Stokmarknes IL 38:23.0
8 Ernst B. Nilsen Stålbrott 39:13.0
9 Lars Olav Vikør Ingen 39:22.0
10 Jan-Arnt Greger Ingen 1 47,53 39:42.0
11 Charnsawad Wongsanao Melbu Mosjonsklubb 40:31.0
12 Einar Eilertsen Grytting IL 41:45.0
13 Jan Paulsen Ingen 42:47.0
14 Nils Elvnes Sortland & Omegn Skiklubb 42:48.0
15 Bård Sørensen Stokmarknes IL 44:14.0
16 Hugo Svendsen Strandlandet Idrettsforening 47:08.0
17 Tom Lassesen Stokmarknes IL 1 39,12
Mosjon Dame uten tid
Plass Navn Lag
Lea Fleines Hallanger IL Stålbrott
Annette Fleines IL Stålbrott
Lis Heidi Solli Ingen
Katja Poritaz-Hjertaas Ingen
Isabella Poritaz-Hjertaas Ingen
Therese Johansen Melbo IL
Mina Larsen Ingen
Randi Sunde Ingen
Monica Wessel Nordeng Alsvåg IL
Josefine Dahl Stålbrott
Inger Bårdsen Hadsel Marathon
Sidsel Gjerde Stålbrott
Karina Kristoffersen Stålbrott
Anne Grethe Knutsen Stålbrott
Vigdis L. Olsen Ingen
Katrine Olsen Ingen
Therese Ingebrigtsen Stålbrott
Hilde Ingebrigtsen Stålbrott
Ines Gjerstad Stålbrott
Mosjon Herre uten tid
Plass Navn Lag
Andreas Markussen Melbo IL
Per-Erik Markussen Melbo IL
Jonny Fredriksen Ingen
Emil Larsen Ingen
Ole Jonny Dahl Stålbrott
Terje Tømmervik Medkila
Jan Kristoffersen Stålbrott
Bernt Ola Burchardt Stålbrott
Henning Arntsen BB
Anfin J. Olsen Ingen
Torben Gjerstad Stålbrott
Torgeir Arntsen Sortland & Omegn Skiklubb
Arne Villadsen Stålbrott
Bjørn Hansen Stålbrott
Trond Karlsen Stålbrott
Emil Jakobsen Stålbrott
Rolf Thore Mikalsen Stålbrott
Kolbjørn Hoseth Larsen Stålbrott
Asbjørn Fleiness IL Stålbrott
Annette Fleines IL Stålbrott
Bent Eirik Enoksen Ingen
Jon Ingebrigtsen IL Stålbrott